Zastanawiasz się jak zacząć i ile możesz zarobić?


Może z nami zarabiać każdy, kto ma swoje zaplecze fanów lub klientów. Jeśli masz ukończone 15 lat to masz już szansę na zarabianie wspólnie z ChatPay. Nie musisz posiadać firmy. Jeśli nie posiadasz firmy to podczas zlecania wypłaty, automatycznie utworzy się rachunek, który jest podstawą do rozliczenia. Wszystko legalnie, na początku następnego roku otrzymasz od naszych księgowych PIT.

Platforma chatpay.pl daje Ci narzędzia przy pomocy których możesz monetyzować swój ruch w sieci. Od teraz Twoi fani lub klienci mogą kontaktować się z Tobą, a ty możesz na tym zarabiać!

Nasz serwis daje Ci możliwość zarabiania na:

Dzięki tej metodzie Twoi klienci lub fani będą mogli kontaktować się z Tobą za pomocą SMS-ów. Otrzymasz od nas swój unikalny prefiks np. KASIA oraz przyporządkowany do niego numer np. 7393. Od tej pory możesz informować wszystkich o tym, że mogą się z Tobą skontaktować wysyłając SMS o treści KASIA pod numer 7393. O przychodzącej wiadomości otrzymasz powiadomienie w panelu, a jeśli nie będzie Cię aktualnie przy komputerze to możemy wysłać powiadomienie na Twojego maila lub SMS-em na Twój numer telefonu. Odpisać na wiadomość możesz za pomocą swojego panelu przy pomocy laptopa lub smartfona (za darmo!).

Od tego momentu zaczynasz rozmowę ze swoim klientem lub fanem. Każda wiadomość SMS przychodząca to Twój zarobek. W skrócie ... Im dłuższa rozmowa tym więcej zarobisz. Pamiętaj, że ty odpisujesz za darmo. Płaci jedynie osoba, która się z Tobą kontaktuje.

Ta forma płatności umożliwia Twoim klientom kontakt z Tobą dzięki szybkim przelewom. W swoim panelu klienta znajdziesz link do szybkich płatności online. To ty decydujesz jaki jest koszt rozmowy z Tobą. Wybierz kwotę w przedziale od 5 zł do 400 zł brutto i udostępnij link swoim klientom lub fanom.

Kiedy klient już zapłaci, uruchomi mu się czat online. Ty o tej opłacie zostaniesz poinformowa/ny mailem. Logujesz się do panelu klienta przy pomocy laptopa lub telefonu i zaczynasz rozmowę ze swoim klientem który opłacił już rozmowę. Czas przez jaki Twój klient ma uruchomiony czat jest ograniczony (domyślnie 1 zł = 20 sekund dostępu do czatu). Możesz zmienić ten czas jeśli chcesz.

Płatność Direct Billing działa podobnie jak przelewy online. Z tą różnicą, że Twój klient opłaca całą rozmowę za pomocą telefonu komórkowego (u swojego operatora telefonicznego). Do dyspozycji masz stawki w przedziale od 1 zł do 50 zł brutto za rozmowę.

Link do płatności Direct Billing znajdziesz w swoim panelu klienta, możesz go przekazywać swoim klientom. Potwierdzenie płatności odbywa się na podstawie kodu PIN, który klient otrzyma SMS-em. Płatność zostanie doliczona do rachunku telefonicznego Twojego klienta. Po dokonaniu płatności klientowi otworzy się okno czatu, a ty dostaniesz informację, że ktoś przelał Ci pieniądze. Czas przez jaki Twój klient ma uruchomiony czat jest ograniczony (domyślnie 1 zł = 20 sekund dostępu do czatu). Możesz zmienić ten czas jeśli chcesz.

Ta opcja daje możliwość Twoim fanom lub klientom zadzwonienia do Ciebie. W panelu wybierasz stawkę jaką poniosą klienci za każdą minutę połączenia. Do wyboru masz przedział od 1 zł do 6 zł netto + VAT za minutę połączenia. Przy wyborze stawki otrzymasz swój unikalny numer wewnętrzny. Klient dzwoni na nasz numer i wybiera Twój numer wewnętrzny, a my przekierujemy rozmowę na Twój numer prywatny.

Twój numer prywatny jest przez nas chroniony i nie będzie dla nikogo widoczny. Udostępniasz go nam jedynie na potrzeby przekierowania rozmowy. Dlaczego tak to działa? To proste... nie musisz siedzieć w żadnym Call Center i oczekiwać telefonów w konkretnych godzinach uwiązany/a do biurka. Odbieraj telefony gdzie chcesz i zarabiaj za każdą minutę połączenia.Chce dać możliwość fanom konatktu ze mną, co teraz?


Jeśli masz już pomysł w jaki sposób możesz wykorzystać możliwości ChatPay.pl to śmiało możesz zacząć informować swoich fanów lub klientów, że niebawem pojawi się dodatkowa możliwość nawiązywania z Tobą kontaktu. Pamiętaj że to odpowiednia promocja pozwoli Ci na zarabianie naprawdę dużych pieniędzy.

Ale zanim o pieniądzach to po kolei:

Rejestracja ChatPay

#1
Zarejestruj się w kilku prostych krokach i wybierz typ konta: Prywatne lub Firmowe.

Następny punkt
Weryfikacja konta

#2
Uzupełnij dane profilowe, a następnie zweryfikuj konto. Pozwoli Ci to w pełni korzystać z możliwości panelu.

Następny punkt
Rejestracja ChatPay

#3
Twórz prefiksy (SMS), generuj linki do płatności (przelewy, direct billing) lub generuj numery wewnętrzne do rozmów IVR. Masz już w pełni aktywne konto i gotowe do pracy!

Co o ChatPay.pl mówią inni?


SexMasterka
SexMasterka

Kilka przykładowych zastosowań


YouTube
YouTube

Pozwól swoim fanom na kontakt z Tobą. Zostaw namiar na siebie w filmach lub rób Live Stream na których dasz możliwość fanom na kontakt z Tobą.

SnapChat

Zostawiaj w swoim story namiary na siebie. Rób zdjęcia na których zostawisz numery. Zwiększ zainteresowanie swojego profilu i nagrywaj swoje rozmowy. Zarabiaj na snapie.

Instagram

To miejsce w którym Twoi fani na pewno będą chcieli Cię bliżej poznać. Wyznacz dzień, godzinę i daj taką możliwość swoim fanom. Dodatkowo pokochają Cię za to!

Własna strona

Własna strona pozwoli Ci na stały kontakt z klientami lub fanami. Zamieść namiary na siebie i utrzymuj kontakt gdziekolwiek jesteś.

Fizycznie

Zamieszczaj kontakty na wizytówkach, ulotkach i wręczaj bezpośrednio namiary na Ciebie podczas spotkania. Pamiętaj, że Twój czas jest cenny.

Facebook

To dodatkowy kanał w którym trafiasz do swoich fanów. Oni z pewnością skontaktują się z Tobą jak tylko udostępnisz im taką możliwość.

Ile mogę na tym zarobić?


Twoje aktualne stawki zależą od typu konta (firmowe lub prywatne) oraz danych wprowadzonych w sekcji 'Mój Profil'. Użytkownicy prywatni rozliczani są na zasadzie umowy zlecenie. Wyliczenia stawek uwzględniają podatki oraz np. opłaty ubezpieczeniowe (ZUS). Wszystkie szczegóły zawsze znajdują się na rachunku generowanym automatycznie przez nasz system. Poniżej znajduje się przykładowa tabela z prowizjami. W przypadku osób fizycznych wyliczenia są bardziej skomplikowane, gdyż uwzględniają wiele zmiennych, m.in. to czy dana osoba jest zatrudniona gdzie indziej lub czy jest emerytem / rencistą / studentem. Dokładną stawkę w przypadku osób fizycznych poznasz po uzupełnieniu wszystkich danych w swoim panelu klienta.
Dla użytkowników generujących duży ruch mamy indywidualne stawki prowizyjne.

SMS CZAT


CZAT SMS Firma [Faktura VAT] Student [Umowa Zlecenie] Osoba nigdzie nie zatrudniona [Umowa zlecenie]
Wiadomość typu Premium stawka dla klienta za 1 wiadomość SMS - 3 zł + VAT
Twoja Prowizja za 1 wiadomość SMS [netto] 1 zł 0,856 zł 0,716 zł

Użyj poniżej kalkulatora, aby sprawdzić ile możesz zarobić na CZAT SMS-ach:

CZAT PRZELEWY ONLINE (szybkie przelewy, karta, BLIK)


CZAT PRZELEWY ONLINE Firma [Faktura VAT] Student [Umowa Zlecenie] Osoba nigdzie nie zatrudniona
Dostęp do czatu z Tobą - 20 sekund za każdą wpłaconą złotówkę.
Twoja Prowizja za przelew 5 zł brutto 3,75 zł brutto 3,75 zł brutto 3,75 zł brutto
Twoja Prowizja za przelew 100 zł brutto 75 zł brutto 75 zł brutto 75 zł brutto
Twoja Prowizja za przelew 400 zł brutto 300 zł brutto 300 zł brutto 300 zł brutto

Użyj poniżej kalkulatora aby sprawdzić ile możesz zarobić na CZAT Przelewach:

CZAT DIRECT BILLING (płatność telefonem)


CZAT DIRECT BILLING Firma [Faktura VAT] Student [Umowa Zlecenie] Osoba nigdzie nie zatrudniona
Dostęp do czatu z Tobą - domyślnie 20 sekund za każdą wpłaconą złotówkę (czas można zmienić)
Twoja Prowizja za przelew 12,30 zł brutto 7,38 zł brutto 7,38 zł brutto 7,38 zł brutto
Twoja Prowizja za przelew 36,90 zł brutto 22,14 zł brutto 22,14 zł brutto 22,14 zł brutto
Twoja Prowizja za przelew 61,50 zł brutto 36,90 zł brutto 36,90 zł brutto 36,90 zł brutto

Użyj poniżej kalkulatora aby sprawdzić ile możesz zarobić na CZAT Birect Billing:

Płatne rozmowy telefoniczne


Stawka za połączenie Firma [Faktura VAT] Student [Umowa Zlecenie] Osoba nigdzie nie zatrudniona [Umowa zlecenie]
Osoby, które będą chciały się z Tobą skontaktować będą mogły to zrobić dzwoniąc na nasz specjalny numer, a my przekierujemy rozmowę na dowolny numer
Minuta - 2,10 zł + VAT 7,38 zł 7,38 zł 7,38 zł
Minuta - 4,00 zł + VAT 22,14 zł 22,14 zł 22,14 zł
Minuta - 6,25 zł + VAT 36,90 zł 36,90 zł 36,90 zł

Użyj poniżej kalkulatora aby sprawdzić ile możesz zarobić na Płatnych rozmowach: